Další služby CK JOHOHO, kromě plaveb - Johoho

Další služby CK JOHOHO, kromě plaveb

Naše cestovní kancelář Vám nabízí celé spektrum služeb, které ocení každý, kdo očekává profesionální přístup a kvalitu:
Cestovní pojištění Zde si můžete sami online sjednat vhodné cestovní pojištění podle svých představ. Můžete zvolit z několika možností Sbaleno - jednorázové pojištění pro váš zájezd MultiTrip - celoroční pojištění pro cestovatele, kteří cestují během roku častěji. Zde také lze využít zajímavých zvýhodnění pro rodiny a páry Samostatné pojištění storna a další druhy pojištění - klikněte níže na logo ERV Eropské pojišťovny a následně si vyberte z...

Číst více...

Ubytování Zajistíme vám ubytování podle vašich požadavků prakticky po celém světě. Pro vyhledání a rezervaci svého vysněného hotelu online za bezkonkurenčně nejvýhodnějších podmínek stačí použít následující vyhledavače: 1. Česky v Kč 2. Slovensky v Eur V případě jakýchkoli požadavků nebo dotazů nás samozřejmě neváhejte kontaktovat.

Číst více...

Letenky Dopravíme vás letecky na kteroukoli plavbu si budete přát! Pro vyhledání a zakoupení letů zdarma můžete použít vyhledávač níže. Mějte ale na paměti, že u plaveb s odjezdem ze vzdálenějších destinací je nutné letět vždy alespoň jeden den předem!

Číst více...

Přihlášení k odběru novinek CK JOHOHO

Jste na tom pravém místě, kde se můžete přihlásit k odběru našich novinek. Zasílat nebudeme příliš často, přesto můžete očekávat jen ty opravdu nejzajímavější vychytávky v oboru lodních zájezdů.

JOHOHO v.o.s.
Brocno 17, 41108 Štětí

Telefon: +420 608 224181
Email: info@johoho.cz

TOPlist