Jste zde: Johoho > Naše služby > Incentiva

Incentiva

Incentivní cesty jsou dnes velmi vyhledávány pracovními kolektivy pro dobrý vliv na utváření pracovních vztahů a posilování týmové spolupráce.Je to nástroj, bez kterého se již neobejde žádný management, který chce zdůraznit váhu, jakou pro něj mají pevné vztahy s dodavateli, klienty, obchodními partnery i zaměstnanci. Moderní firemní vedení  incentivní akce vnímá jako jedinečný nástroj k tomu, aby motivovalo své partnery a zaměstnance, ocenilo kvalitu práce, kterou mu jeho pracovní tým poskytuje a upevnilo vazby ve skupinách. 

Zvolí-li Vaše skupina formu plavby, navštíví několik zemí, bez nutnosti balení kufrů. Obvykle lze zajistit prostory k řečení pracovních záležitostí. Dále jsou k dispozici možnosti relaxace a zábavy, např. v divadle, na masážích, při tanečních večerech, možnosti sportovního vyžití v bazénech, vířivkách, fitness, někdy i na kluzišti, horolezeckých stěnách či běžeckých drahách a v neposlední řadě program zpestří vynikající gurmánské zážitky. Při zastávkách se nabízí nepřeberné množství výletů jak outdoorových tak poznávacích či odpočinkových. Na takové pracovní setkání žádný z Vašich klientů či zaměstnanců jistě nezapomene. Vaše společnost se stane synonymem příjemně strávených chvil.

Naše cestovní kancelář za vámi přichází s nabídkou incentivních cest a akcí plánovaných na míru. Plavby jsou ideálním prostředkem pro organizování firemních setkání. Jsme schopni nabídnout Vám program pro celý kolektiv, využití našich pobytů na lodích rovněž pro školení, semináře, motivační akce a pořádání kurzů jazykových či odborných. Bohatou nabídku plaveb i cest naší cestovní kanceláře můžeme kdykoliv přizpůsobit nebo zcela nově vytvořit  na míru Vašim kolektivům.

Neváhejte nás oslovit a na míru Vám připravíme:

motivační programy, pracovní setkání, školení, kurzy, věrnostní akce pro Vaše zaměstnance, partnery či VIP klientelu

 

Hledání plaveb

Naše akce

 

Navštivte náš 

firemní Facebook!

ERV Pojišťovna

 

ACK

 

NAVRCHOLU.czTOPlist