Jste zde: Johoho > O Nás

O Nás

Milí přátelé, dovolujeme si představit Vám naši cestovní kancelář JOHOHO v.o.s., která má za cíl přinášet Vám ten nejširší výběr okružních plaveb a zájezdů zajištěných pro Vás takříkajíc na klíč. Formu veřejné obchodní společnosti jsme zvolili kvůli vyšším zárukám našim partnerům a klientům, kterým za firmu ručíme veškerým svým majtkem. 
 
Mnoho let jsme strávili cestováním po světě, ať již pracovně, tak za oddechem. Vyzkoušeli jsme téměř všechny způsoby cestování na vlastní kůži, včetně jachtingu, poněvadž jme rovněž nadšenými námořními kapitány. Projeli jsme velkou část destinací, které můžete s námi navštívit i Vy.
 
Cestujete stejně jako my rádi a na cestách si chcete užít komfort a pohodlí? Chcete poznat nová místa, kam jste ještě na klasickou dovolenou nejeli? Pokud stejně jako my nevydržíte trávit mnoho dní vleže jen na stejné pláži, ale chcete z té jedinečné příležitosti, která se naskytla, zužitkovat veškerý čas příjemně, aktivně, ale i pohodově, pak jste zde na správné adrese.
 
Uvedeme jen jeden příklad, který Vám třeba bude trochu povědomý: maminka touží po relaxaci na pláži či v exotické přírodě, děti by raději věnovaly kus času adrenalinové zábavě a sportu a táta zase chce prozkoumat třeba technické památky a historické skvosty. A večer všichni rádi stráví v příjemné restauraci na skvělé večeři nebo v rytmu místní hudby!
 
Naším hlavním programem je dovolená pro každého, kdy se za relativně krátkou dobu dá užít maximum zábavy pro celou rodinu spolu s poznáním těch nejlákavějších destinací. Vždyť kdy se Vám poštěstí během týdne navštívit mayské pyramidy, kostarický deštný prales, Panamský průplav a v Dominikánské republice si zajet na koních k vodopádům? A k tomu si v Kolumbii prohlédnout hradby Cartageny, vykoupat se na plážích Yucatanu, pohrát si s delfíny a rejnoky na tropických ostrovech a s příchodem noci, v záři křišťálových lustrů prožít romantické chvíle ve víru tance? Večer co večer si vychutnávat famózní kulinářské speciality mistrů kuchařů. Toto vše a mnohem víc Vám přinášíme na našich poznávacích plavbách. Zprostředkováváme pro Vás dovolenou na nádherných výletních lodích s těmi nejlepšími lodními společnostmi.
 
Chceme Vám poskytnout na cestách ten nejvyšší standart a dokonalý servis, aby nic nerušilo Váš zážitek. Proto v tomto katalogu nabízíme plavby typu FlyCruise, což jsou zájezdy zahrnující plavbu, leteckou dopravu, ubytování v hotelu před odplutím a základní cestovní pojištění. Důležitým bonusem naší nabídky jsou plavby s česky mluvícím delegátem a to jak přímo od naší cestovní kanceláře tak od našich partnerů. S námi si můžete troufnout do takových míst, kam byste sami možná nezavítali. Překonáme spolu jazykové bariéry, mnohdy komplikované organizační rébusy či prostě jen obavu z dalekých krajin. Je to snazší než se zdá, tak vzhůru na palubu, dálky volají...!
 
Ale jistě nechceme zůstat s naší nabídkou jen u výletních lodí, byť jsou sebekrásnější. A protože s námi je prostě Dovolená trochu jinak, tak Vám přinášíme i takzvané CruiseTour. Cesty za poznáním a dobrodružstvím, o jakých jsme snili jako děti. Zkombinujeme plavbu s poznávacím pobytem. Pojeďte s námi třeba na Mauritius! Či snad Reunion, Seychely a Madagaskar? Vezměte klidně svou rodinu do pralesa! Nemusíte se bát, rádi Vám zabezpečíme bezpečný komfort a samozřejmě neodmyslitelnou vůni vanilky...
 
Nebo očarovanou Havaj, odkud se již rozhodně nebudete chtít vrátit, jak se to málem stalo i nám. Ale nesmíme zanevřít ani na starou dobrou Evropu.
 
Kromě klasických dovolenkových destinací, které s námi můžete poznat jak na lodi tak po souši, Vám chceme nabídnout zcela překvapivé způsoby trávení dovolené. Poznali jste již například švýcarské spaní na slámě? Jeli jste někdy na koloběžce z Matterhornu? Nebo jste se už vydali po stopách rumunských medvědů? Ne? Tak si sestavte u nás zájezd na míru a vypravte se s námi do světa trochu jinak.
 
JOHOHO tým si tyto cesty zažil na vlastní kůži. A nelituje! Protože jsme rodinná společnost, můžeme se Vám věnovat s trpělivostí, dokud Vám nepomůžeme sestavit tu nejzajímavější variantu. Dovolená nemusí znamenat jen nudný týden na pláži. Vždy pro Vás budeme mít nová a nová překvapení.

Tak tedy:  "Vítr už příznivý vane nám!!!"

Hledání plaveb

Naše akce

 

Navštivte náš 

firemní Facebook!

ERV Pojišťovna

 

ACK

 

NAVRCHOLU.czTOPlist