MS Noordam - Aljaška - velká plavba s pobytem v n.p. Denali - letecky s delegátem - Johoho

MS Noordam - Aljaška - velká plavba s pobytem v n.p. Denali - letecky s delegátem

Loď: MS Noordam Délka: 11 denní plavba Vybráno: 1 termín od 17.5.2023 Odjezdy: 1 termín od 17.5.2023 do 17.5.2023 Doprava: letecky Strava: all inclusive Kód: 656237

Ceny od 99 900 Kč

First Minute sleva -23% 129 900 Kč
Ceny, nezávazná kalkulace

Program

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Seattle--
odlet, přílet, transfer a ubytování v hotelu
2. den Anchorage--
odlet ze Seattle do Anchorage, přílet, transfer do n.p. Denali a ubytování v hotelu
3. den Denali--
Volný program, výlety
4. den Denali--
Vyjížďka vyhlídkovým vlakem
5. den Whittier-20:00
Po snídani transfer do přístavu, nalodění
6. den Hubbardv ledovec15:0018:00
Na kotvě
7. den Glacier Bay08:3018:30
Na kotvě
8. den Skagay07:0021:00
9. den Juneau08:0018:00
10. den Ketchikan11:0019:00
11. den Inside passage--
Vyhlídková plavba
17.05. - 27.05.23 středa - sobota
all inclusive letecky
Sleva 23% 129 900 Kč 99 900 Kč
cena za 11 dní (10 nocí)


Nádherná plavba plná krás fascinuící severské přírody, které předchází třídenní program v národním parku Denali s nejvyšší horou Severní Ameriky

Loď MS Noordam patří do flotily plavební společnost Holland America Line která je se svou 150 let dlouhou tradicí jednou z nejpopulárnějších evropských lodních společností. Pro její lodě jsou typické: osobitý design, nádherné, zásadně živé květinové dekorace a naprosto jedinečná gastronomie.

Oslavte s námi 150 let plavby Holland America Line! Rezervujte si plavbu do 31. ledna 2023 a získejte výletní balíček, all inclusive nápojový balíček, internet a bonusový palubní kredit!Důležité informace o plavbě: Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
Ubytování 3. a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením.
Pokud je během plavby přítomen delegát, pak pomůže klientům s orientací na lodi, organizačním zajištěním a složením depozitu, upozorní na důležité body programu, organizuje schůzky, na kterých poskytne všechny dostupné informace, pomůže s výběrem fakultativních výletů a doporučí možné aktivity na pevnině i na lodi. Delegát není průvodcem na výletech.
Měnou na lodi je USD. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.

Důležitá upozornění, rozhodně si je přečtěte !!!:
Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby !!! Pro vstup na území USA i Kanady jsou nutná víza, nebo pro občany EU elektronická registrace ESTA pro USA a ETA pro Kanadu.
Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem.
Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář.
Vylodění bývá do 1hodiny po připlutí do přístavu.
Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!

Doprava: letecky

Doprava do přístavu je letecká. Při cestě na loď je možnost letět s delegátem, na cestě jsou dva přestupy. První , krátký, v Evropě, druhý s přenocováním v Seattle.
Po cestě na plavbu je možnost letět s delegátem.

Přihlášení k odběru novinek CK JOHOHO

Jste na tom pravém místě, kde se můžete přihlásit k odběru našich novinek. Zasílat nebudeme příliš často, přesto můžete očekávat jen ty opravdu nejzajímavější vychytávky v oboru lodních zájezdů.

JOHOHO v.o.s.
Brocno 17, 41108 Štětí

Telefon: +420 608 224181
Email: info@johoho.cz

TOPlist