MS Noordam - Aljaška - velká plavba s pobytem v n.p. Denali - letecky s delegátem - Johoho

MS Noordam - Aljaška - velká plavba s pobytem v n.p. Denali - letecky s delegátem

Loď: MS Noordam Délka: 13 denní plavba Vybráno: 1 termín od 17.5.2023 Odjezdy: žádný termín od 17.5.2023 Doprava: letecky Strava: all inclusive Kód: 656237

Ceny od 99 900 Kč

Program

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Seattle--
odlet, přílet, transfer a ubytování v hotelu
2. den Anchorage--
odlet ze Seattle do Anchorage, přílet, transfer do n.p. Denali a ubytování v hotelu
3. den Denali--
Volný program, výlety
4. den Denali--
Vyjížďka vyhlídkovým vlakem
5. den Whittier-20:00
Po snídani transfer do přístavu, nalodění
6. den Hubbardv ledovec15:0018:00
Na kotvě
7. den Glacier Bay08:3018:30
Na kotvě
8. den Skagawy07:0021:00
9. den Juneau08:0018:00
10. den Ketchikan11:0019:00
11. den Inside passage--
Vyhlídková plavba
12. den Vancouver07:00-
vylodění, transfer na letiště a odlet
13. den přílet domů
Plavba nemá žádné termíny


Nádherná plavba plná krás fascinuící severské přírody, které předchází třídenní program v národním parku Denali s nejvyšší horou Severní Ameriky

Akce HAVE IT ALL!

U příležitosti 150. výročí Holland Aerica Line si na této plavbě můžete zdarma vychutnat tyto výhody:

1. ALL Inclusive nápojový balíček
2. Internet zdarma
3. 100 USD kredit na výlet
4. návštěva prémiové restaurace Pinacle grill zdarma


Loď MS Noordam patří do flotily plavební společnost Holland America Line která je se svou 150 let dlouhou tradicí jednou z nejpopulárnějších evropských lodních společností. Pro její lodě jsou typické: osobitý design, nádherné, zásadně živé květinové dekorace a naprosto jedinečná gastronomie.

Důležité informace o plavbě: Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
Ubytování 3. a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením.
Pokud je během plavby přítomen delegát, pak pomůže klientům s orientací na lodi, organizačním zajištěním a složením depozitu, upozorní na důležité body programu, organizuje schůzky, na kterých poskytne všechny dostupné informace, pomůže s výběrem fakultativních výletů a doporučí možné aktivity na pevnině i na lodi. Delegát není průvodcem na výletech.
Měnou na lodi je USD. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.

Důležitá upozornění, rozhodně si je přečtěte !!!:
Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby !!! Pro vstup na území USA i Kanady jsou nutná víza, nebo pro občany EU elektronická registrace ESTA pro USA a ETA pro Kanadu.
Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem.
Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář.
Vylodění bývá do 1hodiny po připlutí do přístavu.
Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!

Doprava: letecky

Doprava do přístavu je letecká. Při cestě na loď je možnost letět s delegátem, na cestě jsou dva přestupy. První , krátký, v Evropě, druhý s přenocováním v Seattle.
Po cestě na plavbu je možnost letět s delegátem.

JOHOHO v.o.s.
Brocno 17, 41108 Štětí

Telefon: +420 608 224181
Email: info@johoho.cz

TOPlist