Explora I. - luxusní Karibik letecky s delegátem - Ráj velryb, pirátů a tyrkysových pláží - Johoho

Explora I. - luxusní Karibik letecky s delegátem - Ráj velryb, pirátů a tyrkysových pláží

Loď: Explora I. Délka: 12 denní plavba Vybráno: 1 termín od 4.2.2025 Odjezdy: 1 termín od 4.2.2025 do 4.2.2025 Doprava: letecky Strava: ultra all inclusive Kód: 690400

Ceny od 136 900 Kč

First Minute sleva - 23% 177 900 Kč
Ceny, nezávazná kalkulace

Program

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Odlet, přílet do Miami, transfer na hotel, ubytování-
2. den Miami - transfer do přístavu, nalodění-16:00
3. den na moři--
4. den Puerto Plata10:0016:00
5. den Cayo Levantado (na kotvě)08:0018:00
6. den San Juan08:0017:00
7. den St. John's10:0019:00
8. den Spanish Town (Virgin Gorda)08:0018:00
9. den na moři--
10. den na moři--
11. den Miami - vylodění, volný program, odlet07:00-
12. den návrat--
04.02. - 15.02.25 úterý - sobota
ultra all inclusive letecky
Sleva 23% 177 900 Kč 136 900 Kč
cena za 12 dní (10 nocí)


Miami (USA) - Puerto Plata (Dominikánká republika) - Cayo Levantado (Bacardi island) (Dominikánká republika) - San Juan (Portoriko) - St. John's (Antigua a Barbuda) - Spanish Town - Virgin Gorda (Britské Panenské ostrovy) - Miami (USA)

Jakožto zcela první česká a slovenská cestovní kancelář máme tu čest vás pozvat na unikátní plavbu Karibikem na exkluzívní lodi z rodiny společnosti MSC - EXPLORA JOURNEYS I s delegátem a letecky z Prahy i z Vídně! Jedná se o zcela nový koncept výletních lodí, kdy plavba se stává způsobem života! A vy byste měli být při tom.
Splňte si sen na opravdu luxusní lodi! Zažijte pulzující kosmopolitní život na palubě s evropským luxusem, 5hvězdičkovým stravováním, zážitkem z oceánského wellness a technicky vyspělým komfortem v sofistikovaných apartmá, to vše při krásném výhledu na moře. Na lodích EXPLORA JOURNEYS můžete přestat řešit, co cena zahrnuje. Vše, co potřebujete, již v ceně totiž zahrnuto je! Neomezené množství kvalitních nápojů, vstup do termální zóny, veškeré servisní poplatky, bezplatný rychlý internet, dokonce i nezbytná láhev šampaňského na uvítanou v apartmá. Chcete více? Vše je předem splněno! A proč zrovna Karibik? No přece kde jinde než ve slunném Karibiku se přenést do módu bezstarostného oceánského vědomí a nechat se hýčkat?
K výjimečné lodi patří také výjimečný program plavby. To, že se jedná o zcela originální zážitek, potvrzuje i jedinečný itinerář, který zahrnuje ty nejvyhlášenější karibské ostrovy jako Puerto Rico, Antigua či Cayo Levantado. Ovšem jen na této trase máte zcela unikátní příležitost navštívit ostrov Virgin Gorda, utajený diamant Britských Panenských ostrovů! Křišťálově čisté vody a balvany poseté skryté pláže na vás čekají v tomto přírodním zázraku, který nabízí bludiště jeskyní a zátok a klidná místa pro šnorchlování. Toto legendární vyhlášené letovisko nedaleko Tortoly je tím nejikoničtějším luxusním úkrytem v Karibiku. Fantastický itinerář, luxusní ubytování, vynikající gastronomie, pohoda a prémiové ultra all inclusive služby čekají už jen na vaše rozhodnutí. Tak pojeďte s námi!


Služby lodní společnosti Explora Journeys vám určitě pomohou prožít jednu z nejkrásnějších cest na lodi a během této exotické plavby vám loď bude skutečným domovem. K dispozici také bude delegát naší CK, který udělá vše pro vaši co nejkrásnější dovolenou.

Loď: Explora I.

Na lodi jsou restaurace, kasina, bary, diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály a divadla.. Ubytování je možné v několika kategoriích kajut různých velikostních a cenových kategorií s různou úrovní služeb. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, fénem, trezorem. Postele jsou spojené do jedné manželské, ale je možné požádat kajutového stewarda, aby lůžka oddělil na dvě samostatná místa na spaní. Lůžka pro třetí a čtvrtou osobu, jsou-li v kajutách k dispozici, jsou řešena sklápěcími palandami nebo rozkládacím sofa, dle typu kajuty. Každá osoba včetně malých dětí musí mít své vlastní lůžko. Pokojová služba je k dispozici celý den. Úklid kajut je zajišťován denně.

Stravování: ultra all inclusive

Během ubytování v hotelu v Miami vlastní stravování ,na lodi pak ultra all inclusive, výběr luxusních restaurací se servírovaným menu nebo formou špičkového bufetu po celý den, dle volby klienta

Doprava: letecky

doprava do přístavu je letecká z Prahy, v ekonomické třídě, včetně transferů. Za příplatek je možné zajistit business clss, popřípadě zajistit odlet v jiný termín letu nebo odlet z jiného letiště.

Cena zahrnuje

 • odpovídající počet nocí ve zvolené kajutě ve zakoupené knihovací třídě
 • služby českého delegáta na palubě
 • noviny s denním programem v některém ze světových jazyků
 • používání interního palubního telefonu
 • volný přístup a využití všech prostor lodi: otevřených palub, bazénů s lehátky, vířivek, plážových osušek, salónů, nočních klubů, knihovny, fitness centra, kasina atd
 • služby kajutového stewarda a každodenní úklid kajuty
 • portýrské služby při nalodění/vylodění
 • služby českého delegáta na palubě
 • přístavní poplatky
 • servisní poplatky
 • doprava dle specifikace
 • stravování dle specifikace
 • 1 noc v hotelu 4* v Miami před plavbou

Cena nezahrnuje

 • telefonní spojení
 • víza a vstupní povolení, jsou-li potřeba
 • kadeřnický salon, lázeňské a jiné služby
 • nákupy v obchodech a restauracích
 • pojištění storna zájezdu – lze dokoupit za příplatek. Toto pojištění lze uzavřít pouze do doby doplacení celkové ceny zájezdu
 • cestovní pojištění - možno dokoupit za příplatek
 • fakultativní výlety a služby průvodce na výletech, není-li výslovně uvedeno jinak

Důležité a užitečné informace pro vás, které si určitě přečtěte!

 • Nalodění je možné pouze s cestovním pasem, platným nejméně šest měsíců po ukončení plavby a to i tehdy, když jsou všechny zastávky v EU. Pasové údaje a některé údaje o pasažérech a blízké osobě v případě nouze je nutné poskytnout CK, aby je mohla doplnit do rezervačního systému. Bez toho není možné vyžádat lodní lístky.
 • Ceny jsou kalkulovány za osobu při obsazenosti kajuty alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit.
 • Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
 • Cena za dítě nebo za třetí dospělou osobu se počítá pouze při ubytování spolu se dvěma plně platícími osobami v kajutě. Dětské ceny se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je vždy ověřit předem v CK.
 • Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Počet vícelůžkových kajut je omezen, proto doporučujeme rezervaci vícemástných kajut s velkým časovým předstihem!.
 • Cenovou kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky.
 • V poptávce je vždy nutné uvést: - jména, příjmení a data narození všech cestujících, a také telefonní číslo. adresu a email objednatele
 • Doporučujeme, aby cestující před plavbou uzavřeli cestovní pojištění. Cestovní kancelář může nabídnout uzavření cestovního pojištění na vyžádání. Cena cestovního pojištění závisí na destinaci, věku pasažérů či délce trvání plavbya je možné uzavřít před odplutím. Na nejzazší termín uzavření cestovního pojištění se informujte v cestovní kanceláři.
 • Pojištění storna je možné rovněž uzavřít individuáůně nebo v CK, ale toto pojištění lze uzavřít nejpozději do úhrady doplatku zájezdu.
 • Na lodi se na konci plavby obvykle platí servisní poplatky, které mohou být nad rámec ceny plavby. Tyto poplatky slouží jako spropitné pro personál, který o vás během plavby pečuje. U některých plaveb již bývají poplatky splatné předem, popřípadě mohou být již součástí celkové ceny.
 • Veškeré platby, včetně každodenního odečtu servisních poplatků, probíhají bezhotovostně, a to čerpáním z jistiny, kterou si klienti složí na krytí své útraty. K tomu je nutné složit minimální hotovost nebo vklad z platební karty v přepočtu cca. 200 -300 EUR na kajutu. Výše jistiny závisí na délce plavby.. Nevyčerpaná jistina je na konci plavby vyúčtována a vrácena složiteli.
 • Doporučujeme, abyste se u dětí mladších dvanácti měsíců před rezervací okružních plaveb poradili s lékařem.
 • Lodní společnost nemusí akceptovat rezervace pro ženy, které budou na konci plavby ve 24. nebo vyšším týdnu těhotenství. Společnost si výslovně vyhrazuje právo odepřít právo vstupu na palubu každé ženě, která se zdá být v pokročilém stádiu těhotenství nebo která je těhotná a nepředloží lékařské potvrzení o své způsobilosti k cestování s přihlédnutím k příslušné trase lodi. Za toto odepření nelze společnost činit žádným způsobem odpovědnou.
 • Informace o výletech nabízených lodní společností a o jejich cenách dodáme na vyžádání, pokud jsou k dané plavbě k dispozici. Nabídka těchto výletů je pouze informativní. Přímo na lodi může být nabídka pozměněna – některé výlety mohou být zrušeny a jiné zase naopak nabídnuty nově nad rámec těchto, které jsou nám dostupné předem od lodní společnosti. Změny cen a nabídky výletů jsou vyhrazeny a plně v kompetenci lodní společnosti.
 • Jakékoliv individuální výlety, vycházky a exkurze podniká klient vždy na vlastní zodpovědnost a přijímá všechna rizika s tím spojená. Cestovní kancelář ani lodní společnost nezodpovídá za jeho rozhodnutí.
 • Některé akce a výlety nabízené lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned po nalodění přímo na palubě.
 • Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, popřípadě v jiných světových jazycích s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením. Výlety nejsou poskytovány v češtině.
 • Lodní společnost si vyhrazuje právo změnit trasu či zastávky podle svého uvážení či podle rozhodnutí kapitána každé lodi dle aktuální situace v závislosti na povětrnostních podmínkách, situaci v přístavech či jiných okolnostech. V případě těchto změn lodní společnost jedná v nejlepším zájmu všech pasažérů a posádky a s ohledem na jejich bezpečnost. Za těchto okolností není společnost vůči cestujícímu odpovědná ani zavázaná.
 • Měnou na lodi obvkle bývá EUR nebo USD. Přijímány jsou i mezinárodní platebními karty ve fyzické formě. Karty načtené v telefonu nebo v hodinkách nemusí fungovat.
 • Hosté musí být první den u odbavení nejpozději dvě, raději však tři hodiny před odplutím lodě. Před vyplutím je nutné absolvovat povinný bezpečnostní nácvik na palubě lodi.
 • Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář.
 • Vylodění v destinacích začíná obvykle 40 až 60 minut po připlutí do přístavu. Vždy až poté, co loď splní povinné přístavní formality a technicky je vylodění možné.
 • V některých destinacích je doprava pasažérů na břeh zajišťována přepravními, případně záchrannými čluny (tender boat). Je to v případech, kdy loď nelze vyvázat u mola v přístavu. Obvykle pak bývají vydávány pořadové lístky na člun. Doporučujeme sledovat lodní noviny a nástupní pořadí si vyźvednout co nejdříve.
 • Návrat na loď v destinacích je nutný vždy nejpozději v čase určeném denním programem, obvykle 30-60 minut před odplutím! Je bezpodmínečně nutné dodržet čas, do kdy nejpozději se musí všichni pasažéři dostavit na loď. V případě zmeškání či opožděného návratu loď na cestující nečeká!
 • Jakékoliv změny osob v již vytvořené fixní rezervaci je možné provést pouze za poplatek a jeho aktuální výše bude sdělena na vyžádání. Rovněž bude na vyžádání sdělen nejzazší termín před vyplutím, do kdy je změny možné provést.
JOHOHO v.o.s.
Brocno 17, 41108 Štětí

Telefon: +420 608 224181
Email: info@johoho.cz