Costa Pacifica - Dominikán.rep., Jamajka, Turk Caicos, Nizozem. Antily, Panenské o. + let a delegát - Johoho

Costa Pacifica - Dominikán.rep., Jamajka, Turk Caicos, Nizozem. Antily, Panenské o. + let a delegát

Loď: Costa Pacifica Délka: 16 denní plavba Vybráno: 1 termín od 21.1.2024 Odjezdy: 1 termín od 21.1.2024 do 21.1.2024 Doprava: letecky Strava: plná penze Kód: 658505

Ceny od 59 990 Kč

Last Minute sleva - 13% 68 990 Kč
Ceny, nezávazná kalkulace

Program

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den La Romana (Dominikán.rep.) Odlet z ČR, přílet a nalodění La Romana-23:59
2. den na moři
3. den Ocho Rios (Jamajka)07:0015:00
4. den Grand Turk (Turks a Caicos)14:0020:00
5. den Puerto Plata (Dominikán.rep.)08:0018:00
6. den Samaná (Dominikán.rep.)08:0018:00
7. den Catalina Island (Dominikán.rep.)08:0018:00
8. den La Romana (Dominikán.rep.)08:0023:59
9. den na moři
10. den Castries (Sv.Lucie)09:0019:00
11. den Bridgetown (Barbados)07:0018:00
12. den Pointe-a-Pitre (Guadeloupe)09:0023:00
13. den St. John's (Antigua a Barbuda)08:0018:00
14. den Tortola (Panenské o. (britské))07:0014:00
15. den La Romana (Dominikán.rep.) Vylodění a odlet08:00-
16. den Přílet do ČR
Trasa plavby CPA-LRM14007
21.01. - 05.02.24 neděle - pondělí
plná penze letecky
Sleva 13% 68 990 Kč 59 990 Kč
cena za 16 dní (14 nocí)


La Romana (Dominikán.rep.) - Ocho Rios (Jamajka) - Grand Turk (Turks a Caicos) - Amber Cove (Dominikán.rep.) - Samaná (Dominikán.rep.) - Catalina Island (Dominikán.rep.) - La Romana (Dominikán.rep.) - St. Lucia (Nizozemské Antily) - Barbados (Nizozemské Antily) - Guadeloupe (Nizozemské Antily) - Antigua (Nizozemské Antily) - Tortola (Panenské o. (britské)) - La Romana (Dominikán.rep.).

Loď patří do flotily Italské plavební společnost Costa Crociere, která se pyšní svou velmi dlouhou tradicíi, počínající již v roce 1854 a dnes je jednou z nejpopulárnějších evropských lodních společností. Pro její lodě je typický osobitý italský design a nepřehlédnutelný, mohutný žlutý komín s velkým modrým písmenem C se u lodí Costy stal již legendou. Všechny lodě plují pod italskou vlajkou a plavby se vyznačují dlouhými zastávkami v destinacích a fantastickou lokální gastronomií.Důležité informace o plavbě:

U plaveb již skončila veškerá opatření vzhledem k pandemii Covid 19! Nevyžadují se testy, roušky ani vakcinace a na lodích nejsou ani jakákoli jiná opatření.

Loď: Costa Pacifica

Ubytování je možné v několika kategoriích kajut různých velikostních a cenových kategorií s různou úrovní služeb. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, fénem, trezorem. Postele jsou dvě spojené do jedné manželské postele, ale je možné požádat kajutového stewarda, aby lůžka oddělil na dvě samostatné postele. Lůžka pro třetí a čtvrtou osobu, jsou-li v kajutách k dispozici, jsou řešena sklápěcími palandami nebo rozkládacím sofa, dle typu kajuty. Každá osoba včetně malých dětí musí mít své vlastní lůžko. Pokojová služba je k dispozici celý den. Úklid kajut je zajišťován denně.

Lodní vybavení a služby v ceně: vstup do barů a salónků, bazénů, jacuzzi, použití lehátek, plážových ručníků, sportovního vybavení, návštěva, fitness, divadla, tanečních a zábavních pořadů, lodní magazín, který je denně doručován do kajut.

Placené služby: kadeřnické, kosmetické, welness a spa, telefon a internet, čistírna, prádelna, jídlo á la carte ve speciálních restauracích a donáška do kajuty. Na lodi jsou casina, bary, diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.

Kategorie MY CRUISE a PROMO:

 • Pohodlně vybavené kajuty
 • Výběr restaurací včetně samoobslužné restaurace
 • Zábavní program na nejvyšší úrovni
 • rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění
 • moderní fitness centrum a další sportovní zařízení.


Kategorie ALL INCLUSIVE: Všechny výhody standardních kajut, výběr z nejlepších kajut na vyšších patrech, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, Tato kategorie obsahuje nápojový balíček MY DRINKS, který umožňuje celodenní bezplatnou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech a restauracích. Balíček obsahuje také jednu lahev balené vody na osobu a den.

Další služby a výhody:

 • Možnost přednostního výběru mezi prvním a druhým časem večeře.
 • Zdarma snídaně v kajutě.
 • 24hodinový kajutový servis.
 • 10% sleva na příští plavbu rezervovanou v kajutě ALL INCLUSIVE,nebo DE LUXE do roka od absolvování plavby.

Kategorie SUITE: Obsahuje všechny výhody standardních kajut, luxusní all inlusive nápojový balíček MY DRINKS Plus

Další služby a výhody:

 • Ubytování v prostorné kajutě s exkluzivním vybavením a příslušenstvím, včetně županu, pantoflí a s výběrem polštářů.
 • Exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně.
 • Přednostní nalodění a vylodění (pouze na začátku a konci plavby).
 • Denně košík s čerstvým ovocem.
 • 1 lahev šumivého vína.
 • Lázeňský balíček, zahrnující jeden vstup do termálních zón.
 • Soukromá restaurace určená výhradně pro cestující ve třídě Suite.

Stravování: plná penze

Rozšířená penze s formou špičkového bufetu i v restauraci se servírovaným menu dle vlastního výběru. Stravování zajištěno nejméně 5x denně. Snídaně, obědy i večeře, v bufetu navíc odpolední a půlnoční rychlé občerstvení (pizza, sendviče…). Základní nealkoholické nápoje (voda, čaj dle vlastního výběru, překapávaná káva, mléko) dostupné v bufetové restauraci z nápojových automatů. K snídaním navíc ovocné šťávy. Nápoje na všech barech a v servírovaných restauracích za poplatek. Součástí některých kategorií ubytování, např. All inclusive nebo Suite je součástí služeb také nápojový all inclusive balíček U ostatních kategorií je možné objednat předem cenově zvýhodněné nápojové balíčky typu all inclusive (více variant lišící se rozsahem zahrnutých nápojů, s neomezenou konzumací) Nabídku nápojových balíčků předložíme na vyžádání.

Doprava: letecky

Doprava do přístavu je letecká z Prahy, včetně transferů. Po dohodě lze letět z jiných letíšť, ale v tom případě se může lišit cena zájezdu

JOHOHO v.o.s.
Brocno 17, 41108 Štětí

Telefon: +420 608 224181
Email: info@johoho.cz

TOPlist