Costa Fascinosa - Itálie, Řecko, Chorvatsko - Johoho

Costa Fascinosa - Itálie, Řecko, Chorvatsko

Loď: Costa Fascinosa Délka: 8 denní plavba Vybráno: 1 termín od 1.1.0001 Celkem: žádný termín od Doprava: vlastní Strava: plná penze Kód: 236305

Ceny

Program

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Benátky (Itálie)-17:00
2. den Bari (Itálie)12:3018:30
3. den Katakolon / Olympia (Řecko)12:0018:00
4. den Santorini (Řecko)08:0018:00
5. den Rhodos (Řecko)08:0018:00
6. den na moři
7. den Dubrovník (Chorvatsko)08:0013:00
8. den Benátky (Itálie)09:00-
Trasa plavby CFS-VCE06023


Costa Fascinosa je zatím nejnovější vlajková loď společnosti Costa Cruises, která je okořeněná italskou elegancí, jež vzbuzuje emoce i vášeň. Cestující se mohou mimo jiné těšit na vytříbené restaurace, které budou nabízet pokrmy pětihvězdičkové úrovně, lázně Samsara Spa v asijském stylu nabízející možnost unikátní relaxace, bazénový areál s obří filmovým plátnem a posuvnou skleněnou střechou nebo na simulátor Formule 1 Grand Prix. Naleznete zde také více menších kajut pro lidi, kteří chtějí cestovat sami, a mnoho tanečních ploch, které jistě poskytnou spoustu příležitostí k seznámení se s někým novým.
Vybavení lodě: 5 restaurací včetně pizzerie a wellness restaurace Samsara pro hosty lázeňského relaxačního centra, bary včetně Piano Bar či Grand bar Palatino, kluby, 4 bazény, z toho 2 mají zatahovací střechu, 5 vířivek, multifunkční sportovní hřiště, joggingová dráha, lázně Samsara Spa s wellness procedurami, saunou a soláriem, 4D kino, divadlo, diskotéka, kasino, taneční sál, internetová kavárna, knihovna, karetní salonek, nákupní centrum, PlayStation klub, dětský Squok Club pro různé věkové kategorie, dětský bazének, velkoplošná obrazovka u centrálního bazénu, simulátory F1 a golfu.
Ubytování: 1508 kajut, z toho dvě Grand apartmá s balkónem a terasou s vířivkou a čtyři Samsara apartmá s balkónem a vířivkou. 12 kajut je bezbariérových. Všechny kajuty mají klimatizaci, interaktivní satelitní TV, minibar, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici vana s masážní sprchou, župany, pantofle, koupelový balíček, výběr z různých typů polštářů a denní jídelní lístek doručovaný přímo do kajuty.

Stravování: plná penze

Jídlo je podáváno 5x denně, hlavní jídla se skládají z 5 chodů. Nabídka je z italské a mezinárodní kuchyně, která je denně obměňována. Možnost diety (nutno nahlásit při rezervaci plavby) a vegetariánské stravy. Snídaně, obědy a večeře se podávají servírované v hlavní restauraci. Snídani lze na přání podávat do kajuty. Během celého dne, kromě času večeře, je na horních palubách široká nabídka jídel formou švédských stolů. Podávají se zde snídaně, dopolední i odpolední svačiny a obědy. Večerní stolování začíná dle přání v 19.00 nebo ve 21.00 h v hlavní restauraci. Pro gala večery je připravováno slavnostní menu. Nejlepší z půlnočních bufetů je Magnifico, podávaný na horních palubách.

Doprava: vlastní

Letenky do země odplutí Vám rádi zajistíme na požádání.

Loď: Costa Fascinosa

Vybavení vnitřních a vnějších kajut: 2 pevná lůžka, přistýlky jsou řešené formou rozkládacích sofa či horních sklápěcích lůžek, regulovatelná klimatizace, satelitní TV a rádio, minibar, šatní skříň, kosmetický stolek, telefon s možností mezinárodních hovorů, vysoušeč vlasů, bezpečnostní trezor, koupelna se sprchou a WC. Apartmá mají navíc hydromasážní vanu a speciální servis. Rozměry kajut a apartmá dle typu lodi: kajuta 14-23 "m 2 " , apartmá 29-51 "m 2 " . U všech typů je zajištěn 24hodinový kajutový servis.

Přihlášení k odběru novinek CK JOHOHO

Jste na tom pravém místě, kde se můžete přihlásit k odběru našich novinek. Zasílat nebudeme příliš často, přesto můžete očekávat jen ty opravdu nejzajímavější vychytávky v oboru lodních zájezdů.

JOHOHO v.o.s.
Brocno 17, 41108 Štětí

Telefon: +420 608 224181
Email: info@johoho.cz

TOPlist