Jste zde: Johoho > Plavby

Plavby

Zorientovat se v plavbách nebývá pro nás suchozemce jednoduché, ale skvělý princip "hotel jede s Vámi" je společný pro všechny druhy plaveb. My jsme plavby rozdělili dle následujícího klíče :

 

Zde najdete opravdu velké množství samostatných plaveb po celém světě. Máme možnost zprostředkovat Vám plavby téměř všech hlavních světových plavebních společností. V této kategorii se jedná pouze o plavbu s vlastní dopravou a bez jakéhokoli dalšího servisu. Dopravu a souvicející ubytování, pojištění, pronájem vozu či jiné služby Vám ale vždy můžeme zajistit individuálně….
 

FlyCruise -

Tady už se jedná o Kompletně zajištěnou dovolenou na lodi. Včetně letu a ubytování v hotelu před plavbou, samozřejmě již v ceně zájezdu. Součástí těchto předem sestavených a naplánovaných zájezdů je i cestovní pojištění.  Některé vybrané termíny zájezdů z této kategorie jsou s českým delegátem, což je pro cestujícího varianta nejpohodlnější a nejméně náročná...
 

CruiseTour -

Nyní naše vrcholná nabídka - Poznávací zájezdy kombinované s plavbou v destinacích snů !!! Od naší cestovní kanceláře letecky a s pojištěním. CruiseTour jsou to nejlepší, co mohou plavby nabídnout. V zahraničí jsou velmi využívané, u nás je ojevují první pionýři. Je to, pravda, časově náročnější výlet, ale poznáte a zažijete opravdu maximum. Jsou to vlastně dvě spojené atraktivní dovolené při jedné cestě, a proto ve výsledku se jedná o velmi výhodnou variantu zájezdu.
 
Závěrem bychom rádi upozornili na možnost prodloužení libovolné plavby o následný nebo předcházející pobyt, kdekoli na trase plavby. (Pokud je zajímavá např. předposlední destinace, můžete vystoupit z lodi již tam a strávit další příjemný týden či dva třeba u moře). Vše se dá řešit individuálně...
 

   CruiseOnly     CruiseFly     CruiseTour

 
 
Pokud chcete vidět úplně všechny nabídky plaveb, klepněte prosím zde...
 
 
 

Hledání plaveb

Naše akce

 

Navštivte náš 

firemní Facebook!

ERV Pojišťovna

 

ACK

 

NAVRCHOLU.czTOPlist