Jste zde: Johoho Země USA Miami

Miami - USA

Miami je nejznámější město na Floridě. Svou polohou a velikostí se řadí mezi nejvýznamější státy USA. Díky strategickým přístavům a letištím se Miami také nazývá Bránou do Ameriky. Stejně jako celá Florida i Miami zaznamenala největší rozmach a nárůst obyvatel hlavně v druhé polovině dvacátého století s prudkou vlnou přistěhovalců z Latinské Ameriky.

Díky velké blízkosti s Kubou je již tradičně v Miami velký počet kubánských uprchlíků, kteří zde hledají útočiště před režimem Fidela Castra. Ti zde za desetiletí již vytvořili svébytnou kulturu, která k Miami nerozlučně patří. Všem je známá proslulá čtvrť Little Habana, kde je atmosféra jako v opravdové Havaně.

Miami Beach je zase oblast, která je známá všem příchozím, kteří touží po pohodových plážích, koupání či po relaxaci. Villa Vizcaya je zase synonymem honosnosti.

Odrazový můstek pro Karibik či pro Národní park Everglades, to a ještě mnohem více je Miami na Floridě. A pro nás je to především jeden z nejdůležitějších přístavů na cestách výletními loděmi po Karibiku.

MSC - MSC Armonia - UCMI

15-denní zájezd. 14 nocí Miami (FL) , USA - Isla de Roatan , Honduras - Costa Maya , Mexiko - Cozumel , Mexiko - Havana , Kuba - Miami (FL) , USA - Montego Bay , Jamajka - George Town , Kajmanské ostrovy - Cozumel , Mexiko - Havana , Kuba - Miami (FL) , USA MSC Armonia  je lodí třídy Lirica. Loď byla postavena v roce 2001 a u lodní společnosti MSC Cruises slouží…
7 termínů od: 29.07.2019, ceny od: 23 290
Loď: MSC Armonia

Hledání plaveb

Naše akce

 

Navštivte náš 

firemní Facebook!

ERV Pojišťovna

 

ACK

 

NAVRCHOLU.czTOPlist