Jste zde: Johoho Země Barbados Bridgetown

Bridgetown - Barbados

Barbados je ostrovní království pod britskou korunou a zároveň nejvýchodnějším ostrovem na východní hranici Karibiku. S výjimkou několika oblastí ve vnitrozemí celý jeho povrch tvoří nížiny. Nejvyšší hora ostrova má 337 m.n.m. Je součástí Commonwealthu. Bridgetown je největší a zároveň hlavní město Barbadosu. Čítá téměř 100 000 obyvatel. Je zde také důležitá a oblíbená zastávka výletních lodí. Město je celoročně vyhledávaným cílem turistů díky svému teplému klimatu a příjemným plážím.

Na tomto ostrově je nejvýznamnější náplní koupání, koupání  a šnorchlování... A zde jsou pro to ty nejlepší příležitosti: 

Foul Bay je krásná písčitá pláž asi 500 metrů dlouhá a v průměru 20 metrů široká. V zadní části je možné usednout do stínu pod stromy. Pláž je většinou liduprázdná, naprostý klid zde narušuje snad jen zvuk vlnobití. Teplota vody se po celý rok pohybuje okolo 28° až 30°C. Příjezd autem je možný, parkoviště se nachází v těsné blízkosti pláže. V nedaleké blízkosti se nachází i pláže Crane Beach a Bottom Bay.

Bottom Bay je pláž jako z obrázkové knížky: palmy, zářivě bílý písek, tyrkysově modré moře, jemné vlnky. Takto si můžeme představit tuto karibskou pláž. Najdeme ji na východním pobřeží Barbadosu. Je dosažitelná pouze automobilem. Na této pláži zažijete koupání téměř v naprostém soukromí, většinu času bývá liduprázdná. Opravdu nádhera.

MSC - MSC Divina - UGR0

16-denní zájezd. 15 nocí Lisabon , Portugalsko - Ponta Delgada, Sao Miguel , Portugalsko - Bridgetown , Barbados - Fort de France , Martinik - Philipsburg , Svatý Martin - San Juan, PR , Portoriko - Miami,FL , USA MSC Divina , v překladu "božská" je v pořadí třetí z lodí třídy Fantasia. Skvělý design této moderní lodě je inspirován slavnou italskou herečkou Sophií Lorenovou,…
1 termín od: 14.01.2021, ceny od: 24 390
Loď: MSC Divina

MSC - MSC Divina - UFSR

27-denní zájezd. 26 nocí Marseille , Francie - Palma de Mallorca , Španělsko - Valencie , Španělsko - Barcelona , Španělsko - Ajaccio, Korsika , Francie - Livorno , Itálie - Janov , Itálie - Civitavecchia (Řím) , Itálie - Valencie , Španělsko - Lisabon , Portugalsko - Ponta Delgada, Sao Miguel , Portugalsko - Bridgetown , Barbados - Fort de France , Martinik - Philipsburg , Svatý Martin…
1 termín od: 03.01.2021, ceny od: 39 390
Loď: MSC Divina

Hledání plaveb

Naše akce

 

Navštivte náš 

firemní Facebook!

ERV Pojišťovna

 

ACK

 

NAVRCHOLU.czTOPlist