Jste zde: Johoho > Výlety

Výlety

Jeden z nejkrásnějších důvodů, proč si vybrat výletní plavbu, je možnost v relativně krátkém čase poznat spoustu krásných míst, které byste jinak museli navštěvovat jednotlivě. A mnohdy byste se do určitých končin ani nikdy nedostali. Lodní společnost Vám zajišťuje naprosto dokonalý servis. Brzy ráno připlujete do přístavu a můžete se vypravit na organizovaný výlet, který jste si zakoupili. Během všech výletů, akcí či exkurzí máte zabezpečeno v ceně vše potřebné tak, abyste Váš den strávili v maximální pohodě a využili svou investici na sto procent. Takže budete dopravováni pohodlným klimatizovaným autobusem, minibusem či jiným druhem dopravního prostředku, většinou i s průvodcem, který ale používá nejčastěji angličtinu, někdy němčinu, francouzštinu nebo španělštinu.Nemusíte již platit žádné vstupenky a útratu si řídíte již jen svými osobními nákupy či příplatky. Počas akce máte zabezpečeno občerstvení či piknik nebo raut atd.-to již podle druhu a zaměření vybrané akce. Pokud máte výlet například do deštných pralesů Karibiku, budete vybaveni pláštěnkou, jedete-li na vyjížďku koňmo do bahnitého terénu, obdržíte samozřejmě holínky. Nemluvě o přílbách, záchranných vestách či jiném bezpečnostním vybavení. Nemusíte řešit problémy s tím, jak se dostat zpět na loď a hlavně - kdy! To je dosti důležité, protože by se mohlo stát, že se na svém výletu neočekávaně zdržíte - ať již kvůli dopravě, či v nadšeném zápalu  z poznávání přestanete hlídat čas nebo prostě jen zabloudíte. Tehdy se Vám může stát, že zmeškáte návrat na loď a ta by mohla odjet bez Vás. Pokud ale máte zakoupený výlet od lodní společnosti, vždy je garantován návrat. A pokud by Vaše skupina meškala, loď na ni prostě musí počkat!

A ještě jedna maličkost: všechny výlety jsou organizovány tak, aby je většina cestujících vždy mohla absolvovat i vzhledem ke svým zdravotním dispozicím. Včetně seniorů či dětí. A pokud zde přece jen nějaká omezení nebo rizika jsou, jste na to vždy dostatečně důrazně upozorněni již při rezervaci výletu.

Pokud se ale rozhodnete, že podniknete výpravu na souši individuálně, je to rovněž možné. V některých přístavech například Středozemí i mnohdy jednodušší. Ale mějte na paměti, že veškerou zodpovědnost na sebe berete sami. A to i v případě víz, která jsou někdy potřebná, pokud vystupujete na pevninu samostatně, mimo akci organizovanou lodní společností. Na tuto alternativu je třeba myslet již před zahájením plavby, protože některé země - například Rusko - Vám nepovolí vstup na pevninu bez víza, pokud chcete vystoupit individuálně. Rovněž je důležité tuto skutečnost vzít v potaz při návštěvách arabských zemí. O tomto se lépe informujte například v rubrice víza...

Hledání plaveb

Naše akce

 

Navštivte náš 

firemní Facebook!

ERV Pojišťovna

 

ACK

 

NAVRCHOLU.czTOPlist