Costa Fascinosa - Antily, Tobago, Panenské ostrovy, letecky s delegátem - Johoho

Costa Fascinosa - Antily, Tobago, Panenské ostrovy, letecky s delegátem

Loď: Costa Fascinosa Délka: 17 denní plavba Vybráno: 1 termín od 20.1.2022 Celkem: 2 termíny od 20.1.2022 do 10.2.2022 Doprava: letecky Strava: plná penze Kód: 571711

Ceny od 69 990 Kč

First Minute sleva -13% 79 990 Kč
Kategorie, ceny, rezervace

Program

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Odlet, noc v hotelu v Paříži nebo na Guadeloupe
2. den Pointe-a-Pitre, Guadeloupe - transfer na loď, nalodění a vyplutí23:00
3. den na moři
4. den Scarborough Tobago08:0018:00
5. den St. Georges , Grenada08:0018:00
6. den Bridgetown, Barbados08:0018:00
7. den Castries, Svatá Lucie08:0018:00
8. den Fort-de-France, Martinik08:0020:00
9. den Pointe-a-Pitre , Guadeloupe08:0023:00
10. den na moři
11. den Road Town, Tortola08:0018:00
12. den Philipsburg, St. Maarten08:0018:00
13. den St. johns , Antigua08:0018:00
14. den Kingstown, Svatý Vincent10:0018:00
15. den Fort-de-France, Martinik08:0020:00
16. den Pointe-a-Pitre vylodění, transfer na letiště, odlet zpět do ČR08:00
17. den Návrat do ČR
trasa

leden 2022

20.01. - 05.02.22 čtvrtek - sobota
plná penze letecky
Sleva 13% 79 990 Kč 69 990 Kč
cena za 17 dní (15 nocí)

únor 2022

10.02. - 26.02.22 čtvrtek - sobota
plná penze letecky
Sleva 12% 80 990 Kč 70 990 Kč
cena za 17 dní (15 nocí)


Mimořádně krásný lodní zájezd včetně letecké přepravy, služeb českého delegáta a prodlouženého pobytu v Paříži nebo na ostrově Guadeloupe jednu noc před plavbou. Během této nádherné plavby jsou kromě dvou dnů na moři každý den zastávky na nejkrásnějších karibských ostrůvcích..

Trasa plavby:

Pointe a Pitre (Guadeloupe) - Scarborough (Trinidad a Tobago) - St. Georges (Grenada) - Bridgetown (Barbados) - Castries (Sv. Lucie - Fort de France (Martinik) - Pointe a Pitre (Guadeloupe) - Roadtown (Tortola. Britské Panenské ostrovy) - Philipsburg (Sv. Martin) - St. Johns (Antigua a Barbuda) - Kingstown (Sv. Vincent a Grenadiny) - Fort de France (Martinik) - Pointe a Pitre (Guadeloupe)


Během této karibské plavby s nabitým programem se nerozhodně nebudete nudit. Zastávky jsou na nejkrásnějších ostrovech Karibiku a na každém máte dostatek času na koupání i poznávání.
Díky přítomnosti českého delegáta získáte jazykové zázemí a pomoc v praktických záležitostech při pobytu na lodi. Při nalodění Vám bude delegát nápomocen s formalitami a poradí s registrací lodních účtů. Pomůže Vám orientovat se v lodních novinách, které vycházejí každý den a poskytují důležité informace týkající se pobytu na lodi či v přístavech a upozorňují na možné aktivity v průběhu plavby. Při večerním stolování Vám bude delegát nápomocen s výběrem z jídelního lístku, poradí Vám s volbou fakultativních výletů a v rámci svých možností zabezpečí vše potřebné k tomu, abyste na lodi strávili příjemnou dovolenou. Český delegát nabídne v průběhu plavby v určené hodiny informační schůzky.

Informace o plavbě:

 • Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
 • Pro účast na plavbě občené ČR a SR nepotřebují víza.
 • Ubytování 3. a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
 • Na vyžádání dodáme informace o předplacení speciálních cenově zvýhodněných balíčků, např. nápojové, wellness, all inclusive a podobně.
 • Informace o výletech a exkurzích – ceny, délka trvání, náročnost a bližší popis dodáme na vyžádání.
 • Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
 • Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením.
 • Pokud je během plavby přítomen delegát, pak pomůže klientům s orientací na lodi, organizačním zajištěním a složením depozitu, upozorní na důležité body programu, organizuje schůzky, na kterých poskytne všechny dostupné informace, pomůže s výběrem fakultativních výletů a doporučí možné aktivity na pevnině i na lodi. Delegát není průvodcem na výletech.
 • Měnou na lodi je EURO. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.

Další důležitá upozornění:

 • Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně šest měsíců po ukončení plavby!!! Pasové údaje a některé údaje o pasažérech a blízké osobě v případě nouze je nutné poskytnout cestovní kanceláři, aby je mohla doplnit do rezervačního systému. Bez toho není možné vyžádat lodní lístky.
 • Ceny jsou kalkulovány za osobu ubytovanou ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěmi plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
 • Cena za dítě (věk do dovršených 18 let v první den plavby) se počítá pouze při ubytování spolu se dvěma plně platícímii osobami v kajutě. Dětské ceny zájezdu se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je ověřit předem v CK.
 • Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Počet vícelůžkových kajut je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
 • Důrazně doporučujeme, aby cestující před plavbou uzavřeli cestovní pojištění. Cestovní kancelář může nabídnout uzavření cestovního pojištění na vyžádání. Výše cestovního pojištění závisí na destinaci, věku pasažérů či délce trvání plavby. Cestovní pojištění je možné uzavřít kdykoliv v průběhu před odplutím, na nejzazší termín uzavření cestovního pojištění se informujte v cestovní kanceláři.
 • Pojištění storna je možné rovněž uzavřít v cestovní kanceláři, ale toto pojištění lze uzavřít jen v okamžiku uzavření smlouvy. Pojištění storna nelze zakoupit dodatečně.
 • Na lodi na konci plavby se platí servisní poplatky, které nejsou součástí ceny plavby. Tyto poplatky slouží jako spropitné pro personál, který se o vás stará během plavby.
 • Veškeré platby na palubě probíhají bezhotovostně, čerpáním z depozitu, který si pasažéři složí na krytí své útraty. K tomu je nutné složit minimální hotovost nebo vklad z vaší platební karty v přepočtu cca 200 -300 EUR na kajutu. Jeho výše závisí na délce plavby. Z depozitu jsou hrazeny veškeré nákupy na lodi včetně servisních poplatků. Nevyčerpaný depozit je na konci plavby vyúčtován a vrácen tomu, kdo jej za kajutu skládal.
 • Neutracená částka Vám bude po skončení plavby vrácena, pokud svůj lodní účet nevyčerpáte. Spropitné pro personál – servisní poplatky jsou každodenně načítí´ány kana účet klienta a budou se hradit, stejně jako veškerá další útrata na lodi (nápoje, které nejsou součástí all inclusive paketu, transfery, nákupy v buticích a lodních obchodech, placené služby na lodi atd. atd.) právě z tohoto složeného depozitu.
 • Doporučujeme, abyste se u dětí mladších dvanácti měsíců před rezervací okružních plaveb poradili s lékařem.
 • Společnost nemusí přijmout rezervace pro ženy, které budou na konci plavby ve 24. týdnu těhotenství. Společnost si výslovně vyhrazuje právo odepřít právo vstupu na palubu každé ženě, která se zdá být v pokročilém stádiu těhotenství nebo která je těhotná a nepředloží lékařské potvrzení o své způsobilosti k cestování s přihlédnutím k příslušné trase lodi. Za toto odepření nelze společnost činit žádným způsobem odpovědnou.
 • Informace o výletech nabízených lodní společností a o jejich cenách dodáme na vyžádání, pokud jsou k dané plavbě k dispozici. Nabídka těchto výletů je pouze informativní. Přímo na lodi může být nabídka pozměněna – některé výlety mohou být zrušeny a jiné zase naopak nabídnuty nově nad rámec těchto, které jsou nám dostupné předem od lodní společnosti. Změny cen a nabídky výletů jsou vyhrazeny a plně v kompetenci lodní společnosti.
 • Jakékoliv individuální výlety, vycházky a exkurze podniká klient vždy na vlastní zodpovědnost a přijímá všechna rizika s tím spojená. Cestovní kancelář ani lodní společnost nezodpovídá za jeho rozhodnutí.
 • Některé akce a výlety nabízené lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
 • Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, popřípadě v jiných světových jazycích s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením. Výlety nejsou poskytovány v češtině.
 • Lodní společnost si vyhrazuje právo změnit trasu či zastávky podle svého uvážení či podle rozhodnutí kapitána každé lodi dle aktuální situace v závislosti na povětrnostních podmínkách, situaci v přístavech či jiných okolnostech. V případě těchto změn lodní společnost jedná v nejlepším zájmu všech pasažérů a posádky a s ohledem na jejich bezpečnost. Za těchto okolností není společnost vůči cestujícímu odpovědná ani zavázaná.
 • Měnou na lodi je EUR. Plavby vyplouvající z území USA mají měnu na lodi USD. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.
 • Hosté musí být první den u odbavení nejpozději dvě, raději však tři hodiny před odplutím lodě. Před vyplutím je nutné absolvovat povinný bezpečnostní nácvik na palubě lodi. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem.
 • Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář.
 • Vylodění v destinacích bývá 40 až 60 minut po připlutí do přístavu. Vždy až poté, co loď splní povinné přístavní formality a technicky je vylodění možné.
 • V některých destinacích je doprava pasažérů na břeh zajišťována přepravními, případně záchrannými čluny (tender). Je to v případech, kdy loď nemůže kotvit přímo u mola v přístavu.
 • Návrat na loď v destinacích je nutný vždy nejpozději v čase určeném denním programem, obvykle 30-60 minut před odplutím! Je bezpodmínečně nutné dodržet čas, do kdy nejpozději se musí všichni pasažéři dostavit na loď. V případě zmeškání či opožděného návratu loď na cestující nečeká!
 • Jakékoliv změny osob v již vytvořené fixní rezervaci je možné provést pouze za poplatek a jeho aktuální výše bude sdělena na vyžádání. Rovněž bude na vyžádání sdělen nejzazší termín před vyplutím, do kdy je změny možné provést.
 • V kajutách i na balkónech kajut je kouření zakázáno. Kouření je dovoleno minimálně v jednom baru na každé lodi. Házení nedopalků cigaret přes palubu je přísně zakázáno!

Stravování: plná penze

Před a po nalodění: Stravování je individuální a není zahrnuto v ceně zájezdu.
Během plavby: Nejméně 5x denně. Snídaně a obědy formou špičkového bufetu, večeře servírované nebo opět formou luxusního bufetu. Během dne možnost návštěvy restaurací se servírovaným menu, může se účtovat příplatek nebo cena a la carte. V ceně jsou rovněž již zahrnuty některé nápoje k jídlu: voda, čaj, káva a ledový čaj. U bufetu jsou rovněž v ceně rozlévané džusy. Ostatní nápoje jdou na vrub Vašeho lodního účtu. V některých restauracích dětská sleva.

Doprava: letecky

Odlet je zajištěn z Prahy, budou-li k dispozici vhodné lety, lze za příplatek lodlétat i z Vídně nebo jiných letišť.
Po přistání v destinaci je zajištěn transfer do hotelu a rovněž jsou zajištěny i transfery z hotelu na loď a po plavbě na letiště.


Loď: Costa Fascinosa

Velkolepá a fascinující, kdekoli se ojeví. COSTA Fascinosa je loď kouzla a elegance, velkých jmen divadla a opery. Molo, červený koberec pro největší hvězdy divadla a nejkrásnějších filmů, jaké kdy byly natočeny: Gilda a Dottor Zhivago, Carmen a Marlene Dietrich. Rafinovaný oběd věnovaný Luchino Visconti nebo luxusní koktejl ve společnosti Davida Lynche: Costa Fascinosa zažehne vaši vášeň kdykoli během dne a okouzlí vás při každé plavbě, kterou podniknete. Plni dojmů pak můžete relaxovat v lázních Samsara.
Zde je ten pravý ráj nejrůznějších orientálních a asijských masáží, nepřeberných vůní a mnoha dalších příjemných procedur. V lázních je fantastická atmosféra podtrřená interiéry z přírodních materiálů, tichou hudbou a v neposlední řadě dechberoucím výhledem na moře.
ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ ÚDAJE:
Rok spuštění na vodu: 2012
Délka / šířka: 290 m / 40 m
Výtlak: 114 500 t
Rychlost: 24 uzlů
Počet palub pro cestující: 13
Kapacita: 3 780 pasažérů
Počet členů posádky: 1 110 osob

Restaurace a bary

» 3 restaurace v rámci plné penze
» speciální klubová restaurace (rezervace na lodi, za příplatek)
» 10 barů včetně centrálního Bar Dei Diamanti

Wellness a sport

» 3 otevřené bazény na horních palubách
» bazén s posuvnou prosklenou střechou
» skluzavka
» dětské brouzdaliště
» 5 volně přístupných vířivek
» wellness centrum na ploše 1 300 m2
» sauna, pára
» mnoho typů masáží a ošetření, salon krásy (rezervace na lodi, za poplatek)
» fitness s posilovacími stoji k volnému použití
» víceúčelové hřiště na horní palubě
» pruh pro jogging a walking na horní palubě

Zábava

» divadelní sál hostící kabaretní show
» diskotéka
» živá hudba k poslechu i tanci v barech
» videohry (za poplatek)
» nákupní galerie
» kasino
» Internet Point (za poplatek)
» dětská herna a dětské kluby
» celodenní zábava s animačním týmem

Umění

» mnoho uměleckých děl
» obrazy Paola Novelliho a Eleny Andrescu, práce z dílny Michelangelo and Rex

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenka do místa odplutí včetně letištních poplatků v optimální knihovací třídě
 • 1x noc v hotelu min. 3* před plavbou
 • transfery
 • odpovídající počet nocí ve zvolené kajutě v optimální knihovací třídě
 • služby českého delegáta
 • plnou penzi během celé plavby, nealkoholické nápoje k snídani, obědu a občerstvení
 • servírované večeře nebo raut
 • portýrské služby při nalodění/vylodění
 • kajutového stewarda a každodenní úklid kajuty
 • animační program
 • volný přístup a využití všech prostor lodi: otevřených palub, bazénů s lehátky, vířivek, sauny, plážových osušek, salónů, nočních klubů, knihovny, fitnes centra, kasina, diskoték atd
 • dětský a mládežnický klub pro děti a dospívající mládež od 2 do 17 let pod dohledem kvalifikovaného personálu během dne i večer
 • noviny s denním programem
 • přístavní poplatky
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • alkoholické nápoje, nápoje na baru a nápoje během servírovaných večeří
 • nákupy v obchodech a restauracích
 • cestovní pojištění a pojištění storna- možno dokoupit za příplatek - vysoce doporučujeme! Nabízíme pojištění od ERV
 • příplatek za kajuty vyšší kategorie
 • fakultativní výlety
 • servisní poplatek (od cca. 10 EUR/dospělá osoba a den, děti do 11 let platí polovinu)
 • kadeřnický salon, lázeňské a jiné služby
 • víza a vstupní povolení, jsou-li potřeba
 • telefonní a internetové spojení
 • jiné služby

Přihlášení k odběru novinek CK JOHOHO

Jste na tom pravém místě, kde se můžete přihlásit k odběru našich novinek. Zasílat nebudeme příliš často, přesto můžete očekávat jen ty opravdu nejzajímavější vychytávky v oboru lodních zájezdů.

JOHOHO v.o.s.
Brocno 17, 41108 Štětí

Telefon: +420 608 224181
Email: info@johoho.cz

TOPlist