Jste zde: Johoho > Dovolená trochu jinak...

Dovolená trochu jinak...

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme nabídnout zcela nové pojetí dovolené. Vycházíme z toho, že mnoho z Vás tradičně volí mezi pobytovými a poznávacími zájezdy. Pobytová dovolená znamená oddech a pohodlí, poznávací zase spoustu krásných míst.
 
Svatý Tomáš
 
My však přinášíme produkt spojující výhody obou  typů zájezdů. Prostě, opravdu luxusní hotel bude cestovat s Vámi po mnoha krásných destinacích a Vy si budete moci vybrat mezi odpočinkem a poznáváním. Navíc takovou vybavenost „hotelu“ byste těžko hledali a nemusíte se nikam stále stěhovat. Ano. Mluvíme o okružních plavbách.
 
Allure a kajak
 
Tento typ dovolené má ve vyspělém světě velikou tradici a i v našich zemích začíná být stále vyhledávanější. A opravdu je na co se těšit.
 
Koktejl 
 
Popíšeme Vám příklad jednoho typického dne dovolené:
 
Ráno se probudíte v moderní kajutě na lodi v přístavu tropického ostrova,  kam Vaše loď připlula, zatímco jste spali. Protáhnete se, vyjdete na balkón a z výšky si prohlížíte tu nádheru před Vámi. Poté na  Vás čeká švédský stůl plný nejlepších laskomin k snídani. Pokud byste ale nechtěli nikam chodit, zvednete telefon, nebo pomocí interaktivní televize si objednáte pokojovou službu a snídani si vychutnáte u sebe v kajutě. Přitom si  můžete prohlédnout informační video o ostrově, u kterého kotvíte a vybrat si ze široké nabídky pro vás připravených výletů...
 
Vrtulník u pobřeží
 
Vyjížďka na čtyřkolkách do centrálního pohoří ostrova? Koupání pod vodopády? Procházka pralesem? Jízda miniponorkou ke korálovým útesům? Pozorování velryb? Plavání s delfíny? Návštěva domorodé vesnice? Vodní skútry či lyže? Nebo snad let vrtulníkem nad kráterem sopky?  Je to zcela na Vás. Taky se můžete jen jít vykoupat na nádhernou pláž, nasát atmosféru přístavního městečka, navštívit muzeum cukru, čokolády, rumu, vanilky či tabáku, nebo ani nemusíte opustit loď a den příjemně strávit s koktejlem u bazénu či ve wellness centru. A proč ne…
 
welness 
 
Odpoledne se vrátíte na loď, po svačině si zahrajete třeba minigolf či si zabruslíte a  pak již čeká vynikající večeře o mnoha chodech. A po večeři  třeba divadlo v Broadway stylu. Pokud je libo, můžete tančit, a to moderně i klasicky, ochutnávat dobrá vína, roztočit to v casinu. Jak je libo. Dnešní výletní lodě jsou doslova plovoucími městy a vše co nabízejí během plavby rozhodně nestihnete prozkoumat.
 
Aqua theatre
 
Rozhodně je o Vás stále skvěle postaráno, ať již na lodi či mimo ni. Samotný fakt, že se lodě pohybují většinu času v mezinárodních vodách, mimo daněné zóny, činí tyto dovolené finančně dostupné mnohem víc, než by se na první pohled zdálo. A nebojte se, opravdu to na lodi nehoupe, má vynikající stabilizátory.
 
Disco
 
Pokud Vás předcházející řádky zaujaly, neváhejte si vybrat  z naší nabídky. Vzhůru na palubu a zkuste dovolenou trochu jinak…. Určitě nebudete litovat.
 
 

Hledání plaveb

Naše akce

 

Navštivte náš 

firemní Facebook!

ERV Pojišťovna

 

ACK

 

NAVRCHOLU.czTOPlist