Děkujeme zdravotníkům! - Johoho

Děkujeme zdravotníkům!


Jako způsob, jak říci „děkujeme“ za obětavou práci v boji s koronavirem, nabízí lodní společnost MSC Cruises 50% slevu z ceny plavby zdravotnickým pracovníkům první linie a jejich rodinám, aby si mohli užít zaslouženou dovolenou.
Nabídka „Děkujeme našim zdravotnickým pracovníkům" byla nyní rozšířena na všechny nové rezervace potvrzené do 14. 11. 2021 u jakékoli plavby s odjezdem do 30. 4 2022 v závislosti na dostupnosti v době rezervace. Tato nabídka se netýká plavby kolem světa.

Sleva „Děkujeme zdravotnickým pracovníkům" je určena na celou kabinu a vztahuje se pouze na čistou cenu plavby (bez přístavních poplatků). Lze ji kombinovat s aktuálními propagačními sazbami platnými v době rezervace a také se slevou klubu MSC Voyagers Club. Výče sley je 30% nebo 50%, v závislosti na na plavbě a termínu. Držitelé voucherů, pokud jsou zdravotnickými pracovníky, mohou také využít tuto nabídku při uplatnění svého poukazu během výše uvedeného období rezervace. U již provedených rezervací slevu uplatnit nelze, tato nabídka není zpětná.

Díky této nabídce je samozřejmě možné vyzkoušet i luxusní kategorie ubytování a služeb, především all inclusive MSC Yacht Club nebo suite kategorie Aurea.

Výše slev je stanovena tak, že u většiny evropských plaveb s odjezdem do 30.9.2021 je sleva ve výši 50%, kromě plaveb nové lodi MSC Seashore a u ostatních zvýhodněných plaveb v Karibiku, Středomoří a Grand Voyages do 30.4.2022 činí sleva 30%. Sleva je poskytována z čisté ceny plavby a nevztahyje se na přístavní poplatky a jiné služby.

Speciální nabídka „Děkujeme našim zdravotnickým pracovníkům" je k dispozici pro tyto profese:
 • Všichni lékaři / zdravotní sestry/ ve frontové linii a back office zaměstnanci v nemocničních zařízeních (např. nemocnice / kliniky / centra Covid-19), kterých se mimořádná Covid událost přímo nebo nepřímo dotkla
 • Další související profese s nemocničními službami (např. úklidový personál), pouze pokud je přímo najat nemocnicemi, nikoli od soukromých společností
 • Rodinní a obvodní lékaři
 • Hasiči
 • Lékárníci působící během pandemie
 • Soukromí lékaři a lékaři, kteří nejsou zaměstnáni v nemocničních zařízeních pouze tehdy, pokud jejich specializace přímo souvisí s nemocemi COVID-19 (např. lékaři specializující se na pneumologii, virologové...)
 • Dobrovolníci ve zdravotnictví (ambulance, sociální služby), kteří nabídli svou podporu během mimořádné události Covid-19
 • Lékaři ve výslužbě, kteří byli povoláni zpět do služby, aby poskytli podporu během pandemie
 • Zaměstnanci testovacích laboratoří, pokud konkrétně provádějí testy COVID-19

Tato promo akce se nevztahuje na následující kategorie:
 • Soukromí lékaři / zdravotničtí pracovníci, kteří nejsou zaměstnáni v nemocničních zařízeních a jejichž specializace přímo nesouvisí s pandemií Covid-19 (např. zubaři, ortopedové, dermatologové atd.)
 • Jakákoli jiná pracovní místa související s nemocničními aktivitami, ale najatá soukromými společnostmi (například soukromá společnost poskytující úklidové služby, cenné papíry nebo externí dodavatelé )
 • Zdravotnický personál ve výslužbě
 • Vědci pracující v laboratořích provádějících všeobecné lékařské prohlídky

Pro využití výše uvedené nabídky je nutné prokázat svůj nárok:
 • služebním průkazem
 • potvrzením zaměstavatele

Pro nabídku zvýhodněných plaveb KLIKNĚTE ZDE! (slevy budou odečteny z uvedených cen)

Přihlášení k odběru novinek CK JOHOHO

Jste na tom pravém místě, kde se můžete přihlásit k odběru našich novinek. Zasílat nebudeme příliš často, přesto můžete očekávat jen ty opravdu nejzajímavější vychytávky v oboru lodních zájezdů.

JOHOHO v.o.s.
Brocno 17, 41108 Štětí

Telefon: +420 608 224181
Email: info@johoho.cz

TOPlist